Dagmar

realitní makléř
 

Ahoj, jmenuji se Dagmar a je mi 32 let. Vystudovala jsem obchodní akademii a pak Vysokou školu finanční a správní. Ekonomika a finance mě bavily odmalička a vždy jsem také chtěla hodně vydělávat ;-)

Realitním trhem se zabývám asi 7 let a nejenže se snažím investovat do nemovitostí, také ráda radím svým přátelům a známým, jak mají postupovat. Časem jsem získala spoustu nových klientů, že jsem se rozhodla založit si svůj vlastní blog. Tak totiž můžu ovlivnit mnohem víc lidí, kteří si mé články přečtou a kteří si třeba na základě mých rad a tipů vyberou nové bydlení, zrekonstruují byt či dům, nebo začnou také investovat do nemovitostí.

Kromě investování ráda radím s výběrem prvního bydlení pro singles nebo mladé páry. Tady je velká škála možností a každý potřebuje něco jiného. A to mě skutečně baví. Vždy se snažím získat maximum informací od člověka, který hledá své první bydlení, a pak mu pomáhám s výběrem toho správného bytu. Když narazíme na nějaká úskalí, snažíme se je překonat společně. Díky mým radám a tipům již spokojeně bydlí celá řada mých známých...

A další věc, která mě fakt naplňuje, je radit se zařizováním nového bydlení. To je taková třešnička na dortu - byt voní novotou, ale nic v něm není. Jak tedy vybrat ten správný nábytek, květiny, koberce, závěsy, aby celek působil jako dokonalý domov? Není od věci, když máme na věc rozdílný názor a několik pohledů, protože pak se snáze najde to nejlepší řešení, které bývá kombinací několika, zprvu třeba i protichůdných pohledů.

Takže nebojte se napsat a svěřit se mi se svými názory a problémy. Na všechny se pokusím najít odpověď.